Bilgisayar Teknik Servisi Rotating Header Image

Ocak, 2012:

Firewall (Güvenlik Duvarı)

İç ve dış saldırılara karşı bilgisayar ve kendi güvenliğini için bazı yazılım ve donanımlara ihtiyacınız vardır. Bilgisayar ve ağ güvenliğinin sıkı koruma altına almak için güvenlik ayarlarının bilgisayar üzerinde yapmak tam güvenlik sağlamamaktadır. Bunun için Firewall cihazları kullanmanız gerekmektedir.Firewall kullanarak ağ, uygulama ve kullanıcı kimliğini kontrol altına almış olursunuz. Yeni çıkan kanuna göre kendinizi garantiye almak için mutlaka yaptırmanız gereken bir sistemdir. Başkaların işlediği kanunsuz olaylardan suçlanmamak için bu sisteme geçmeniz gerekmektedir.

Notebook Tamir ve Bakım Servisi

Saraç Bilgisayar olarak notebook tamir ve bakım gerektiren işleri kendi ofis bünyemizde yapmaktayız. Her marka notebookların tüm modellerine özel servis hizmeti vermekteyiz. Notebookların belli aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir.Tozlanan fanlar hem sistemin yavaş çalışmasına hemde  anakart chiplerine zarar vermektedir. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Tamir işlerinide garantili bir şekilde yapmaktayız. Tamir işlemlerini kendi ofisimizde uzaman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Notebook yedek parçaları şarj aleti, batarya, ekran, klavye ve diğer tüm parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Ankara Data Kurtarma

Silinmiş dosyalarınızın kurtarılmasını istiyorsanız disk üzerinde oynama yapmadan ofisimize getirmeniz gerekmektedir. Bilinçsizce yapılan işlemler verilerinizi geri getirmekte sıkıntı yaratmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz lisanslı yazılımlar ile istediğiniz verileri size geri getirmektir. Çalışmayan diskleri ise labaratuvar ortamında açıp içindeki verilere ulaşabilmekteyiz. Analiz için ücret almıyoruz. Harddisk, flash disk, dvd, hafıza kartlarılarından data kurtarma işlemleri yapmaktayız.