Bilgisayar Teknik Servisi Rotating Header Image

Aralık, 2011:

Kızılay Bilgisayar ve Laptop Servisi

Bilgisayar konusunda uzman ekibimiz laptop ve masaüstü bilgisayarlarınıza servis  hizmeti vermektedir.  Bilgisayarlarınız ile ilgi tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Tamir ve format atılması gereken durumlarda ister ofisinizde isterseniz kendi ofisimizde hizmet etmekteyiz. Bilgisayar satış, bakım ve onarım, laptop tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız. Sunucu kurulumu ve ağ yapılandırması, eset nod32 antivirüs satışı, kurumsal bakım anlaşması sunduğumuz diğer hizmetlerimizdir.Laptop satışı ve yedek parça satışıda yapmaktayız. Her marka model laptop tamiri yapmaktayız.

Windows Mavi Ekran Hatası

Bilgisayar kullanıcıların genellikle karşılaştığı sorunlardan biriside mavi ekran hatalarıdır. Genelde donanımsal sorunlar sonucu meydana gelir. Sorunun ne olduğunu  tespit etmek için teknik servis ekibimizin bilgisayarı analiz etmesi gerekmektedir. Sıkıntı genellikle ram, ekran kartı, anakart veya haddiskten kaynaklanmaktadır. Çok nadirde olsa bazen virüs kaynaklı mavi ekran hatalarıda vermektir. Yaşanan bu tür sorunların çözümü için bizi aramanız yeterlidir. 0312 431 01 45  Örnek Hatalar kodu : 0X000000F4( 0X00000003,0X848DB6A0,0X848DB814,0X805D117A)

Laptop Şarj Aleti

Saraç Bilgisayarda tüm laptopların şarj aletlerini bulmanız mümkündür. Orjinal veya muadil olarak ürünler stoklarımızda mevcuttur. Asus, acer, datron, sony, lg, samsung, toshiba, dell, casper, exper, lenovo, packard bell  ve diğer tüm laptop modellerinin şarj aletlerini bulabilirsiniz.Ürünlerimiz garantilidir.