Bilgisayar Teknik Servisi Rotating Header Image

Kasım, 2011:

Yerinde Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Teknik Servisi olarak Ankaranın neresinede olursanız olun teknik servis aracımızla gelip yerinde müdahale ediyoruz.  Hizmetlerimiz bilgisayar tamiri, laptop tamiri, yazıcı kurulum ve tamiri, monitör tamiri, adsl modem kurulum, server kurulum, ağ bağlantıları ve kurulumu, eset nod32 satışı, kurumsal bakım anlaşmaları, bilgisayar satışı ve bakımı, notebook tamiri ve bakımı ve aklınıza gelebilecek tüm bilgisayar sorunlarını yerinde çözüyoruz. Tamir gerektiren veya iş yerinde yapılamayacak bilgisayarları ofisimize getirip sıkıntınızı çözmekteyiz.

Notebook Yedek Parça Ankara

Tüm Marka ve Model Notebookların ekran, klavye, anakart. ekran kartı, şarj aleti, batarya, menteşe, dış kasa, ram, dvd rw, harddisk vs. tüm yedek parçalarını orjinal veya muadil olarak Saraç Bilgisayarda bulabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalitenin buluştuğu yer Saraç Bilişim 0312 431 01 45

Ankara Bilgisayar Tamiri

Tamir konusunda uzman eklibimiz her türlü bilgisayar tamiride size destek vermektedir. Masaüstü ve laptop bilgisayar tamiri yapmaktayız.Tamir işlerini garantili olarak yapmaktayız. Anakart tamiri, chip tamiri, monitör tamiri, modem tamiri, laptop tamiri yaptığımız bazı tamir işlemleridir. Tamir gerektiren işlemleri kendi ofis bünyemizde yapmaktayız. Daha fazla bilgi için 0312 431 01 45

Bilgisayar Format Atma

Bilgisayarınızın yavaşlaması, virüs bulaşma, sistem dosyalarınızın bozulması gibi sorunlardan sonra  bilgisayarınıza formatlamak  gerekir. Saraç bilgisayar olarak ister ofisinizde isterseniz kendi ofisimizde format atma işlemi yapmaktayız. Format atmak sadece bir cd takıp işletim sistemi yüklemek değildir. Asıl işlem formattan sonra başlamaktadır. Sürücülerin yüklenmesi, programların kurulumu, güncellemeler, ağ ayarları vs bi çok ayarı vardır. Biz bu ayar ve yüklemeleri sizin yerine yapıyoruz.

Pc Teknik Servisi

Bilgisayarlarınızda yaşanabilecek tüm sorunları ister iş yerinizde isterseniz kendi ofisimizde çözmekteyiz. Bilgisayar teknik servisi, bilgisayar satışı, laptop tamiri, eset nod32 satışı, kurumsal bakım anlaşmaları, modem tamiri, lcd monitör tamiri, laptop satışı ve servisi size sunduğumuz hizmetlerin bi kısmıdır. Teknik servis ekimiz konusunda uzman kişiler tarafından oluşturulmuz bir ekiptir.

Toplama Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayarlarınızın markası ne olursa olsun tüm sorunlarınız için Saraç bilgisayar teknik servisini arayabilirsiniz. Format atma , virüs temizleme, sürücü tanıtma, donanım değişiklikleri, ekran kartı sorunları, anakart sorunları, ağda yaşanabilecek sorunlar , yazıcı sorunları ve aklınıza gelebilecek tüm bilgisayar teknik servis sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir.