Bilgisayar Teknik Servisi Rotating Header Image

Ekim, 2011:

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar teknik  servisi olarak Ankara’nın her bölgesine servis hizmetimiz vardır. Tüm teknik sorunlarınız için bizi aramanız yeterlidir. Araçlı teknik servis ekibimiz hangi semtte olursanız olun gün içerisinde size uğrayıp servis hizmetini vermektedir. Masaüstü veya notebooklarınız ile ilgili doğabilecek sorunları ister ofisinizde ister ofisimize getirip sorununuzu çözmekteyiz. Çoğunlukla yaşanan sorunların arasında genelde işletim sistemlerinin göçmesi, virüs ile yaşanan sistemsel sorunlar, notebooklarda açılmama veya kullanıcı hatası oluşan sorunları kendi teknik servis ekibimiz ile kendi bünyemizde yapmaktayız. Bilgisayar tamiri, bilgisayar servisi, laptop tamiri, monitör tamiri, adsl modem kurulum, nod32 antivirüs satışı, kurumsal bakım anlaşmaları, server kurulum, network sistemleri, yazıcı tamiri, modem tamiri sunduğumuz hizmetlerdir.

Laptop Teknik Servisi

Laptop teknik servisi olarak tüm marka ve modellerin tamir ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Asus,toshiba, hp, dell, sony, packard bell, datron, lg, acer ve tüm modellerin teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tüm  yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur. Ekran değişimi, chip tamiri, klavye değişimi, kasa değişimi, upgrade, güncelleme,  ekran kart değişimi vs. tüm sorunlarınızı garantili bir şekilde yapmaktayız.  Tamir ve bakım işlerini kendi ofis bünyemizde yapmaktayız. Ücretsiz analiz yapıp sıkıntınız ne olduğunu tespit edip onun üzerinden işlem yapmaktayız. Özel servis hizmeti sunan firmamız garantisi bitmiş veya kullanıcı hataları sonucu meydana gelen sorunlara destek vermektedir.

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar bakım anlaşması yaparak bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaptırıp sisteminizin sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yıllık yapılan bu anlaşmalarda belli aralıklarla bilgisayarların iç toz temizliğini ve sistemsel  sorunlarınıza müdahale edip sorunsuz çalışmasınızı sağlıyoruz. Ankarada bir çok sektörde çalıştığımız kurumsal firmalar vardır. Uzman teknik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bilgisayar Teknik Servisi Ankara

Bilgisayar teknik servisinde uzman kadromuz Ankaranın tüm böleglerine servis hizmeti vermektedir. 2000 yılından bilgisayar servis hizmeti sunan firmamız bilgisayar teknik servisi, bilgisayar tamiri, bilgisayar satışı, notebook tamiri ve servisi, antivirüs satışı, monitör tamiri, adsl modem kurulum ve tamiri, server kurulum, kurumsal bakım anlaşmaları vs. aklınıza gelen tüm bilgisayar hizmetimizi ister yerinizde ister ofisimizde sunmaktadır.

Adsl Modem Tamiri

Sunduğumuz hizmetlerden biriside adsl modem tamiridir. Aşırı ısınma sonucu veya kullanıcı hataları sonucu meydana gelen sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz analiz yapıp makul fiyatlarla tamir işlemlerini yapmaktayız. Her marka adsl modem tamiri yapmaktayız. Sorunlarınızı çözmek için  0312 431 01 45

Lcd Monitör Tamiri

Tüm Marka model mönitörlerin tamir işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Özel servis hizmeti veren firmamız garanti dışı kalmış tüm ürünlerinize destek vermektedir. Ücretsiz analiz yapıp sorununuzu size tam olarak sölemekteyiz. Asus, Samsung, Benq, Aoc, Lg ve tüm markalara hizmet vermekteyiz.