Bilgisayar Teknik Servisi Rotating Header Image

Ağustos, 2011:

Bilgisayar Teknik Servisi

Firmamız bilgisayar servisi  hem iş yerlerine hemde ev kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bilgisayarınızla alakalı tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz.Yaşanan başlıca işletim sisteminin çökmesi, sisteme virüs bulaşması,donanımsal sorunlar sonucu bilgisayarın açılmaması,network kurulumu,yazıcı ayarları vs. oluşan sorunlardan bazılarıdır. Her tür laptop ve bilgisayar yedek parçası stoklarımızda mevcuttur.

Kurumsal Bakım Anlaşması

Şirketler için gerekli olan bilgisayar desteğini kurumsal bir anlaşma ile sisteminizi güvenilir ve sağlam bir şekilde garanti altına almış olursunuz. Bilgisayarlarınızı ve sisteminizi periyodik bakımlar yaptırmış olırsunuz. Ankara genelinde bir çok bakım anlaşması yapan firmalarımızın arasına katılmak için 0312 431 01 44 nolu numaramızı aramanız yeterlidir.

Ankara Laptop Tamiri

Laptoplarınızla ilgili tüm sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.Anakart tamiri, ekran kırılmaları, işletim sistemi yükleme vs. genellikle rastlanan sorunlardır. Uygun fiyatlarımız ile ücretsiz analiz yapıp onayınız aldıktan sonra tamir işlemini yapmaktayız.Her tür laptop yedek parça stoklarımızda bulunmaktadır.

AntiVirüs Eset Nod32 Smart Security 4

Artık tüm masaüstü bilgisayar ve laptoplarda internet kullanımı, e-posta alış-verişi ve usb flash disk kullanımı yapılmaktadır.Virüsler sisteminize bu yollarla bulaşmaktadır.Sisteminizi bu zararlı yazımlardan kurtarmak için mutlaka lisanlı bir virüs programı kullanmalısınız.Biz size eset nod32 ürünleri tavsiye ederiz.